طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت با بیشترین تاثیر!

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت با بیشترین تاثیر!

یکی از دغدغه‌های بسیاری از خانم‌ها که صورت لاغر و استخوانی دارند چاقی صورت می‌باشد و برای این کار ممکن است روش‌های مختلفی را امتحان کنند. اگر شما نیز جزء این افراد هستید خبر خوب این است که می‌توانید از روغن خراطین برای چاقی صورت استفاده کنید. هرچند این روغن در صورت عدم رعایت رژیم غذایی مناسب برای شما معجزه نمی‌کند اما در صورت مصرف مواد غذایی سالم و مغذی تأثیر شگفت‌آوری بر گونه‌ها و صورت شما خواهد داشت.

در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد که چگونه از روغن خراطین برای چاقی صورت استفاده کنید؟ با ما همراه باشید.

روغن خراطین چه روغنی است و چگونه تهیه می‌شود؟

روغن خراطین یکی از روغن‌های معروف در طب سنتی است که قدرت حجم دهندگی بالایی دارد و علاوه بر چاقی صورت برای حجم دهندگی باسن و سینه نیز از آن استفاده می‌کنند. به‌علاوه برای درمان عارضه‌های پوستی و مشکلات جنسی در آقایان نیز از آن استفاده می‌شود. این روغن از کرمی به نام ایزینیا فتیدا در آزمایشگاه‌های استاندارد تولید می‌شود. به همین دلیل هرروزه طرفداران بیشتری در سرتاسر دنیا پیدا می‌کند و اثر حجم دهندگی آن بر همگان ثابت شده است.

روغن خراطین برای چاقی صورت چگونه عمل می‌کند؟

وقتی روغن خراطین را روی پوست صورتتان ماساژ می‌دهید جریان خون افزایش پیداکرده و سوخت‌وساز نیز زیاد می‌شود. در نتیجه گونه‌ها حجیم می‌شوند. به‌طورکلی افزایش خون‌رسانی و سوخت‌وساز باعث رشد اندام‌ها می‌شود. نکته مهم این است که روغن مورد استفاده از فروشگاه معتبری خریداری شده و از نظر خالص بودن کاملاً قابل اطمینان باشد.

  طرح تاتو، طرح شیک

روش صحیح ماساژ با روغن خراطین برای چاقی صورت

در کنار اینکه برای چاقی صورت باید از یک ماده مؤثر مانند روغن خراطین استفاده کنید نحوه استفاده آن نیز بر نتیجه کار تأثیر زیادی دارد. باید به‌درستی این روغن را روی گونه‌ها و کل صورت ماساژ دهید تا جریان خون به‌خوبی افزایش یافته و صورت شما را برجسته کند. به‌علاوه این کار باعث می‌شود تأثیر خراطین طولانی‌مدت شود.

برای ماساژ با روغن خراطین برای چاقی صورت ابتدا صورت خودتان را با یک شوینده مناسب پوستتان کاملاً شسته و تمیز کنید. این کار باعث می‌شود منافذ پوست بازشده و به‌خوبی روغن را جذب کنند. سپس مقدار مناسبی روغن در قسمت‌های مختلف صورت بزنید. حالا شروع کنید با نوک انگشتانتان به‌آرامی و به شکل دورانی (دایره‌های کوچک) پوستتان را ماساژ دهید. این کار را تا زمانی که احساس گرما به شما دست دهد انجام دهید.

زمانی که کمی صورتتان قرمز شد نشان‌دهنده افزایش جریان خون می‌باشد. معمولاً ده دقیقه ماساژ برای رسیدن به این مرحله کافی است. بعد از اتمام کار با پارچه‌ای خیس شوک سرمایی روی پوست ایجاد کنید. این کار باعث می‌شود علاوه بر چاقی، پوستتان حسابی جوان و شاداب شود. روزانه یک بار این کار را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

می‌توانید فقط گونه‌هایتان را با خراطین برجسته کنید!

این کار علاوه بر تأثیر زیادی که دارد خیلی سریع شما را به نتیجه می‌رساند؛ یعنی بعد از یک هفته کاملاً تفاوت را احساس خواهید کرد. برای گونه‌ها روغن خراطین را در قسمتی که رژ گونه می‌زنید در حد دو الی سه قطره زده و مانند زمانی که رژ گونه را از پایین به بالا پخش می‌کنید با نوک انگشتان از پایین به بالا صورتتان را ماساژ دهید. این کار گونه‌های زیبایی برای شما به‌وجود می‌آورد.

  مدل جدید آرایش عروس

آیا مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت عوارضی هم دارد؟

اگر بتوانید روغن اصل و باکیفیت خراطین را پیدا کنید عارضه‌ای ندارد و هر روز پوستتان شاداب‌تر و پرتر خواهد شد؛ اما در صورت وجود ناخالصی ممکن است باعث ایجاد واکنش‌هایی در پوست شما شود که در این صورت باید مصرف آن را قطع نمایید.

طریقه مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت
طرز استفاده روغن خراطین برای چاقی صورت

در چه شرایطی نمی‌توان از روغن خراطین استفاده کرد؟

در بعضی شرایط شما نمی‌توانید از روغن خراطین برای چاقی صورت یا اعضای دیگر بدنتان بصورت دائمی  استفاده کنید. این شرایط به شکل زیر می‌باشد:

  • افرادی که پوست چرب و دارای آکنه دارند باید با فاصله زمانی بیشتر از این روغن استفاده کنند و بعد از 2 ساعت هم حتماً صورتشان را بشویند.
  • مصرف بیش‌ازحد روغن خراطین حجمی غیرطبیعی به‌صورت شما می‌دهد بنابراین نباید در مصرف آن افراط کنید.
  • مصرف خوراکی روغن خراطین ممنوع و خطرناک است؛ بنابراین اگر روی لب‌ها از آن استفاده کردید کاملاً احتیاط کرده و حواستان باشد داخل دهانتان نرود.

سخن پایانی …

تأثیر روغن خراطین بر افزایش حجم قسمت‌های مختلف بدن مانند لب‌ها، گونه، سینه و باسن حتی از نظر علمی هم ثابت شده است؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت از آن به روش گفته ‌شده استفاده کنید؛ اما مهم‌ترین نکته در استفاده از روغن خراطین برای چاقی صورت و دیگر اعضا و گرفتن نتیجه مطلوب خرید یک روغن خراطین باکیفیت است.